Ma ustura cand urinez

Boli genitale masculine

Postata de axulescu cu 10 ani in urma.

Buna seara! Acum vreo 4 zile in timp ca-mi faceam dus am observat o umflatura pe pealea penisului. A doua zi se retrasese cam la jumatate, iar a treia zi mi-am dat cu clotrimazol si a trecut sau cel putin eu nu o mai observ + pielea penisului nu mai acoperea capul, dar dupa ce am folosit crema si-a revenit. A patra zi a inceput sa ma usture atunci cand urinez. Am 20 de ani. Nu am avut contacte sexuale. Un sfat? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina pentru a exclude o infectie urinara.

axulescu

acum 10 ani

Scuzati-ma, unde trebuie sa merg, la medicul de familie?