Ma doare un testicul

Boli genitale masculine

Postata de CristiBumbi cu 11 ani in urma.

Ieri seara mi-a intrat penisul in stare de erectie, la cateva zeci de minute mai dupa a inceput sa ma doara testicolul drept, cand il ating ma doare. E posibil sa fie ceva grav? Mi-e frica sa ma duc la medic si pe langa asta nu am nici asigurare medicala...

Raspunsuri (4)

Mihai

acum 11 ani

Daca ai avut penisul in stare de erectie si nu ai ejaculat, durerea aceea este normala.

ionut

acum 9 ani

Aceasi faza am avut si eu, inainte sa inceapa sa ma doara testuculul drept am avut stari de reactie, ( 3 dimineti la rand m-am trezit cu stari de erectie si in cursul zilelor la fel ) nu mereu dar aveam stari de erectie, pana a inceput durerea la testiculul drept, si durerea poate fi de la erecti si ca nu am ejaculat ? Intred si eu ca ma cam sperie, ca eu am si probleme cu un rinichi cu cel drept. Multumesc! pt raspuns.

Dragoss2

acum 9 ani

Salut. am 15 ani si problema asta am avut-o si eu , testicolul drept a inceput sa ma doara cand stau jos , dupa 2 zile s-a umflat, am avut mari dureri , dupa cateva zile mi-a trecut de la sine , de atunci este mai jos decat testicolul stang.

cosmin

acum 9 ani

de dimineata m.am trezit cu un testicol dureros la atingere pe partea stinga si nu stiu ce sa fie am 32ani si fac dragoste doar odata pe luna cu sotia cand ma aouc imi ese repede din erectie si moare repede nu stiu ce să mai fsc rog ajutati.ma