lipsa erectiei

Boli genitale masculine

Postata de alvinn cu 10 ani in urma.

buna seara .ma numesc mihai si am 17 ani.Acum o luna aveam si eu problema cu aparatul genital se ingramadea albeata pe penis si era miros urit..asta am avut si mai inainte si am fost la doctor si mia dat unguient clotrimazol..pe o perioada a disparut...dupa ceva timp a revenit din nou si tatal meu mia zis sa fac o procedura ...(el a fost la medic in legatura tot cu penisul )si el mia zis sa tin penisul in apa amestecata cu soda de mincare asta vreo 10 minute ...iar appoi am dat tot cu un unguient (am uitat cum se numea..dar ceva in rusa) acest tratament a durat 4 zile pt ca aveam disconfort..si aveam dureri in partea stinga a penisului (mai sus de penis)dupa acest mic tratamenta disparut mirosul dar a aparut o problema mai grava...nu am erectie deloc...pina a face tratamentul era ft puternica...dar dupa nu am erectie si am doar 17 ani...si relatii sexuale nu am avut.. datimi va rog frumos un sfat...e posibil sa am din nou erectia normala cum era? va rog un sfat...la ce medic sa ma adresez..

Raspunsuri (2)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 10 ani

Nu te ingrijora, erectiile spontane vor reaparea cand nu vei mai fi stresat.Pe viitor cand mai ai probleme in sfera genitala adreseaza-te unui dermato-venerolog, nu urma tratamente dupa recomandarile nespecialistilor pentru ca pot aparea consecinte grave.

alvinn

acum 10 ani

deci acuma la moment trebuie sa ma adresez la un medic dermato-venerolog ? nu la medic urolog?totusi soda de mincare a avut un oarecare efect nu? va multumesc pentru raspuns