Lipsa de excitare

Boli genitale masculine

Postata de Andribzx cu 12 ani in urma.

Buna ziua, stiu ca o sa para ciudata intrebarea mea dar nu am unde sa mai intreb. Am 18 ani si sufar de fimoza,imi este frica sa imi fac o circumcizie desi simt o oarecare jena cand merg la toaleta sau cand o tin rau in panataloni. Nu mi-am inceput viata sexuala dar problema mea este ca atunci cand ma masturbez, imi dau drumul, se scoala dar niciodata nu simt ceva. Teoretic ma excit, pentru ca se scoala dar cu toate acestea nu simt niciodata nimic, este ca si cum mi-as freca propriul deget, nici o senzatie sau placere...Nici chiar atunci cand iubita mea face asta nu simt nimic. Nu stiu ce as putea avea, va rog sa-mi da-ti un raspuns daca este posibil...

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

in privinta fimozei se indica un consult urologic, pentru eventuale investigatii biologice, un tratament pe baza de unguente locale , in functie de caz interventia chirurgicala; se indica largirea treptata a preputului.

Am fimoza și nustiu ce sa mai fac

acum un an

Da și eu la fel sunt tot asa