lichid vascos

Boli genitale masculine

Postata de Sergiu_MIhai cu 12 ani in urma.

George 26 ani
Dupa ce termin de urinat am senzatia ca mai e ceva pe traseu si iese un lichid vascos si de culoare galbena sau albiciosa. Cateodata simt si usturimi Mentionez ca acest lucru se intampla numai daca nu fac sex o perioada(7-12)zile
Am fost la un medic dermato-venerice care ma sfatuit sa vorbesc cu un urolog
am efectuat o urocultura care a iesit negativa

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Este nevoie sa faceti o proba de secretie pt depistarea unei eventuale BTS. Tot la dermato-venerolog adresati-va, dar altuia daca e posibil.

Sergiu_MIhai

acum 12 ani

am facut a iesit negativa

MARCEL

acum 12 ani

EU SANT UROLOG , TE SFATUIESC SA NU VORBESTI CU NIMENI. TINE SECRET SI ASTEPTA SA MORI . POTI SA-TI CUMPERI TOATE ALEA NECESARE SI NU UITA SA ITI FACI MOLIFTA. LASA SCRIS SA NU SE FOLOSEASCA FORMOL CA NU ISI FACE EFECTUL LA SIFILITICI . SUCCES

stela_mocanu

acum 10 ani

buna

spune-mi te rog daca intre timp ai descoperit despre ce era vorba, si cum ai rezolvat problema ...

multumesc anticipat pentru raspunsul tau sau al celor avizati sa-si dea o parere in acest caz