lichid alb

Boli genitale masculine

Postata de weekend91 cu 11 ani in urma.

Buna ziua, de vreo 2 saptamani ma ustura cand urinez si din penis iese un lichid alb-vascos, indeosebi dimineata, ce poate fi? Multumesc anticipat!

Raspunsuri (8)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa vorbim despre problema dumneavoastra sau o alta problema ,va invit sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected] , unde va pot recomanda un tratament naturist, sau analize medicale ce trebuiesc efectuate,sau sa va indrum spre anumiti medici alopati.

Medic naturopat.

borcosi monica stefania

acum 10 ani

buna ziua am si eu o problema

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina +/- urocultura pentru depistarea unei posibile infectii( +consult urologic); de asemenea, este indicat sa efectuati si un consult dermato-venerologic + frotiu din secretie pentru identificarea unui posibil factor infectios.

weekend91

acum 11 ani

va multumesc frumos!

weekend91

acum 11 ani

Am efectuat un sumar de urina dar totul a fost in parametrii, zilele acestea voi face si un sumar de urocultura

Marius

acum 8 ani

Si pana la urma ce ie..ie grav sau... ?

Nicolae alexandru marian

acum un an

Am va zut azi când am urinat ma ustura și curgea ce va al ca ,sperma Vasco ?

Cristian

acum 3 luni

Bună ziua ,vă rog puteți să-mi dați un sfat la ce tip de medic trebuie să merg pentru această problemă