Lichid alb ce se scurg din penis

Boli genitale masculine

Postata de Mihaela0000 cu 9 ani in urma.

Buna,Mihaela si sunt cu prietenul meu de 5 luni . Astazi m-a sunat si mi-a spus ca dupa ce s-a urinat i-a venit din nou aceiasi senzatie si atunci i-a curs un lichid alb-galbui din penis. Spune ca il ustura uneori si capul penisului este putin rosiatic. Noi doi am avut ultimul contact sexual acum 2 zile. Iar eu de cateva saptamani am simtome de usturime si mancarime in zona genitala, nu stiu ce poate fii si la ce sa ma gandesc . Ma poate ajuta si pe mine cineva ?

Raspunsuri (1)

luminita enache

acum 9 ani

Ce-ti recomand este consult ginecologic,cu testare HPV.Este posibil sa ai o candida,se pare ca tu esti sursa purtatoare de neplacerile pe care le are prietenul tau.Cauzele pot fii multiple,asa ca nu trebuie sa-ti fie rusine sa calci pragul unui cabinet ginecologic.Pana atunci,poti face spalaturi caldute exterioare cu sapun care contine propolis(daca nu esti alergica) si poti face un amestec de plante fierte si infuzate din galbenele,musetel,tataneasa.