jenari la nivelul glandului! lamuriti-ma va rog

Boli genitale masculine

Postata de Bogdanel34 cu 8 ani in urma.

Buna ziua.Am 19 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala dar cand am penisu in erectie si il decalotez si il ating cu mana sau daca il ating de lenjerie ma jeneaza sau mi se irita foarte repede .vreau sa precizez ca acu un an sau ceva de genu ma jena si cand nu aveam erectie .. Daca il decalotam si il atingeam cand era fleasca ma jena imi trecuse jenarile cand era fleasca dar vad ca ma luat iara si cand e fleasca .. Dar jenarile cand e in erectie si il decalotez si il ating nu mi-au trecut .A da am vrut sa imi incep viata sexuala dar nu am reusit din cauza jenarilor cand atingeam de vaginu partenerei ma jena si revenea flasca .Stiu am scris mult .. Dar va rog sa ma ajutati.. Si sa ma lamuriti ce as putea sa am Si cum pot rezolva si ce doctor m-ar ajuta? Sau daca e nevoie de doctor ? Sau am sensibilitatea crescuta?

Raspunsuri (1)

csaba

acum 8 ani

sfatul meu este sa mergi la medicul de familie sa ii zici de aceasta problema, el va sti unde sa te trimita!