JENA IN ZONA ANUSULUI SI A PENISULUI

Boli genitale masculine

Postata de geta50 cu 12 ani in urma.

VA ROG SA-MI SPUNETI UNDE POT MERGE PTR CA SIMT in zona anusului si a penisului O JENA,O USTURIME, O DURERE (nici nu stiu cum sa o numesc)...Am facut analize de sange, urina, testul hiv, VDRL, homolecograma...si mi-au iesit bine. Mentionez ca am si dureri de spate si uneori o durere in zona buricului. Va rog sa ma ajutati cu un sfat. Unde trebuie sa mai merg..la ce medic? Multumesc!

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

Recomand consultul unui medic urolog (ar putea fi vorba de o prostatită - o inflamaţie a prostatei)

Utilizator11535527523

acum 5 ani

Buna ziua, cum.ati rezolvat aceasta durere?

Alin Cozma

acum un an

Pare a fi o problema la colonul sigmoid