iritatie pe varful penisului

Boli genitale masculine

Postata de silvia129 cu 13 ani in urma.

mi-a iesit pe varful penisului o iritatie rosie, sau chiar o bubita pot spune, de culoare rosie, mentionez ca nu ma mananca, nu ustura , doar putina jena la atingere si parca ar vrea sa mai imi iasa una. Va rog sa-mi spuneti la ce specialitate sa merg, sau ce pot sa fac? Va multumesc!

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Mergi la un medic urolog pentru diagnostic si tratament.

silvia129

acum 13 ani

multumesc, o sa merg cat de repede pot......

andreea cichi

acum 13 ani

am avut contact sexual cu sotul meu.deobicei eu am vaginul foarte uscat si de fiecare data isi mai face cate o rana pe varful penisului cand avem contact sexual,dar de data asta ea provacat putina mancarime si scarpinandu-se mai tare si-a facut rana. are o saptamana de cand foloseste o crema antibiotica si rezultate nu prea sunt este rosu varful penisului si are putina culoare galbuie ca la infectie.ce ar putea fi?va rog astept raspuns unrgent.

cristina

acum 10 ani

filme porno