iritatie pe capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de alexmeiro cu 12 ani in urma.

am si eu o problema, nu prea sunt genul care se duce la medic, is mai rusinos recunosc. acum 2 zile mi-a aparatut pe capul penisului 2 basicute cu puroi care s-au spart iar in urma acestora a ramas ca si cand ar fi pielea arsa si iese si ceva puroi, nu mai spun ca in prima zi m-a mancat rau. am facut spalaturi cu ceai de salvie si pelin si mi-a trecut mancarimea dar tot mai curge ceva puroi, nu stiu ce sa mai fac sa treaca daca aveti vreo obtiune va rog sa-mi ziceti ca nu stiu ce sa mai fac. (mentionez ca sotia ia tratament si de candidoza sau ceva de genu)

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

În primul rând trebuie stabilit un diagnostic exact pentru problema d-vs (probabil este vorba de o boală transmisibilă sexual), diagnostic care poate fi stabilit de către un medic dermato-venerolog (numai după efectuarea unui examen clinic local), acelaşi care va stabili şi conduita terapeutică în acest caz

snickeritza

acum 12 ani

daca tie iti este rusine sa mergi la doctor spune-i sotiei sa-si intrebe ginecologul.