intrebare

Boli genitale masculine

Postata de waleryu cu 12 ani in urma.

baqna saeara..am si eu o problema cu penisul il am prea mic pentru varsta meaam 19 ani iar penisul imi masoara culcat 10 si in stare de erectie 13 am luat pastile vi max dar degeaba si vroeim sa stiu daca exista ceva pentru marire,puteti sa imi recomandati ceva

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

dimensiunile penisului variaza individual

Sandu-2000

acum 12 ani

omul vrea sa stie care este lungimea corecta a penisului ptr.un act sexual normal ca si partenera sa fie satisfacuta.Multi tineri se confrunta cu asta si este o nebunie psihica fata de acest subiect,deoarece nu spune nimeni care este limita corecta intre cit si cit Cm?De aici apar multi care se razbuna pe fete nejustificat,ajungind la Crime!