Intrebare Infectie

Boli genitale masculine

Postata de virlan cu 15 ani in urma.

Buna ziua. Acu 2 saptamani, mai exact pe 14 am facut sex normal protejat cu o fata. La sfarsit mi-am scos singur prezervativul. Dupa aproximativ o saptamana am auzit de la cineva ca acea fata s-ar ptuea sa aiba virusul HIV si m-am cam speriat. La mana cu care mi-am scos prezervativu am aut o mica rana, doar la degetul mare si mi-e sa nu fi atins cumva prezervativul cu acea parte a degetului. Imi aduc aminte ca de atins propsiuzis nu l-am atins decat cu buricul degetului, dar de acolo si pana la taietura aia mica era o distanta de vre-o jumate de centimetru. Iar cand am iesit afara, pentru ca ploua mi-am umezit mainile si am inceput sa ma clatesc de uleiul rpezervativului. Sunt sanse mari de a ma fi infectat??? in caz ca a avut acea fata virusul HIV. Nu am observat nici un fel de simptome decat ca de la craciun am limba putin incarcata, dar stiu ca asta poate sa fie si de la carnea de porc. Merci

Raspunsuri (2)

virlan

acum 15 ani

Mi-am adus aminte. Dupa ce mi-am umezit mainile am trecut cu degetu aratator peste rana aceea.

Am sunat la telefonul 3184419 dar acel numar nu exista. s-a schimbat cumva numaruld e telefon de la acest institut?

virlan

acum 15 ani

Mai am de adaugat ceva. Nu mi-a trecut inca limba incarcata, parca acu ar incepe sa mi se mai vindece. Tot acuma m-am facut putin mai bine pentru ca am fost constipat, si au inceput sa imi apara puncte mici rosii pe piele. Mi se pare ca punctele astea le am de ceva timp da nu sunt sigur.Nu sunt multe si nu ma deranjeaza, sunt cat gamalia unui ac si rosii. Am cautat pe internet diferite lucruri care ar putea provoca asemenea simptome si am vazut ca se cam leaga de deshidratare. Eu cam 2 luni aproape nu am baut nimic altceva decat cola, cate o data simteam nevoia sa beau apa da tot imi puneam in pahar cola.