intepaturi testicul drept

Boli genitale masculine

Postata de partemoss98 cu 14 ani in urma.

de ceva vreme simt unele intepaturi la baza penisului ce se resfrang in testicul drept. am fost la urolog si nu mi-a gasit nimic, am facut ecografie si nimic. ce poate fi? va rog sa-mi raspundeti urgent.

Raspunsuri (6)

Valy

acum 13 ani

si pe mn ma doare! Da ma bucur ca nu tia dat tie un diagnostic...asa ca nici eu nu ma mai duc la doctor....O sa treaca de la sine :))

richard

acum 13 ani

pe mine ma deranjeaza cand masez la dus in spatele testicolului e durerea. Nu stiu ce poate fi.

Cristi

acum 12 ani

Ma inteapa si am o duurere la testiculul drept o fi dn cauza ca mi am pus o bila si as vrea so dau jos ajutatima cu un sfat va rog am o teama so dau jos

Daniel

acum 10 ani

De obicei cand te doare testicolul drept/stang poate fi cauzata din 2 motive : Te-ai asezat pe el ,
sau ai racit..

radu

acum 9 ani

De unde stii?

xperia

acum 9 ani

Salut as dori sa stiu daca v-a trecut durerea de la sine sau daca ati urmat un anumit tratament , si eu am aceleasi senzatii.va multumesc