Inflamatia preputului

Boli genitale masculine

Postata de Alexsunteu cu 11 ani in urma.

Buna ziua!am 20 de ani si am si eu o mica problema inghinala!de ceva timp am observat ca pe preput, in diferite locuri, in special aproape de cap, imi apar niste pete rosii..practic arata ca o inflamatie care ulterior incepe sa ma manance, iar daca nu ma spal in ziua respectiva, ajunge chiar in cateva zile sa ma si usture usor.dupa ce ma spal cu apa calda si sapun imi trece, iar peste ceva timp, iar se repeta problema.am observat ca patesc asta de obicei din cauza igienei uneori neglijata.dar nu dezastruos!as vrea sa stiu si eu daca se poate daca este ceva grav sau ce as putea face sa nu ma mai irit.mentionez ca doar pe suprafata preputului intalnesc aceasta problema, in rest totul. Este in regim nomal.

Raspunsuri (6)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Va recomand sa efectuati un consult dermatolgic pentru a exclude o infectie.

vacek

acum 11 ani

salut..putem vorbi undeva in privat am aceeasi problema si as vrea sa stiu daca ai rezolvat. multumesc mult

GERRARD

acum 10 ani

Salut, eu am facut un consult mi sa spus doar ca e iritatie dar aceasta problema continua sa apara, daca stiti cum pot sa o rezolv ajutati-ma si pe mine !!!

Alex

acum 10 ani

cum ati scapat de problema asta ? e aiurea rau

godlike

acum 9 ani

ai rezolvat ? si eu am problema asta

atilla

acum 8 ani

Salut eu am fost ieri la doctor si mia dat un unguent este o boala care nu scapi de ea toata viata si se ia prin contact sexual