inflamarea unui testicul si aparitia unor bube rosiatice pe preput

Boli genitale masculine

Postata de bibil cu 13 ani in urma.

cu 3 zile in urma am descoperit niste bubite rosii foarte usturatoare pe preput,iar dupa aceaste perioada am descoperit ca testiculul stang este inflamat.ce sa fac si ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu stiu daca cele doua au legatura. Pentru bubite trebuie mers la dermatolog. Iar pentru testicul la urolog sau la chirurg. Pot fi multe...