HIPOSPADIAS

Boli genitale masculine

Postata de enikom2003 cu 11 ani in urma.

BUNA SEARA AM UN COPILAS DE 6 ANI LA 1 AN SI 8 LUNI AM FOST CU EL LA OPERATIE CU HIPOSPADIAS LA UN DOCTOR UREOPLASTOLOG MOMENTAN NU AM AVUT PROBLEME NUMAI CA ORGANUL MASCULIN NU PREA CRESTE ESTE LIPSA DE TESTOSTERON SAU O SA CREASCA ESTE VRO BOALA VA ROG SA MA AJUTATI CU UN SFAT UNDE LA CE MEDIC SA APELEZ ESTE POSIBIL CA ORGANELE MASCULINE SA NU FIE BINE DEZVOLTATE

Raspunsuri (2)

Maddutza.N

acum 11 ani

buna seara este posibil sa nu fie bine dezvoltate deoarece odata cu corpul si cu celelalte componente ale corpului ar trebuii sa creasca si organul genital daca ati observat inseamna ca intradevar chiar nu este suficient de dezvoltat la varsta lui cel mai bine este sa mergeti la medicul de familie sa ii spuneti ce problema aveti si acesta va va trimite cu siguranta acolo unde trebuie sper ca vam ajutat o seara buna

onyx77

acum 11 ani

Da-mi un email la [email protected]