Hipospadias

Boli genitale masculine

Postata de georgiana03 cu 12 ani in urma.

Baietelul meu are hipospadia,care e varsta la care as putea sa-l operez?

Raspunsuri (1)

moldovan ioana

acum 11 ani

si noi avem un baietel cu acceeasi problema edeal e la varsta de 6 luni cand el e obisnuit sa stea pe spate.al nostru a fost operat la un an si a fost greu pt. ca el tre sa stea la pat nemiscat iar asta e mai greu pt un bebe.SANATATE!si numai bine va urez.