Hernie sau ganglioni?

Boli genitale masculine

Postata de alexis951 cu 8 ani in urma.

Buna ziua! Va deranjez cu o intrebare: Mi-a aparut cam de o luna si ceva o umflatura in partea dreapta (inghinal) este ceva care seamna cu un ganglion (adica daca palpez este mobil). Ma doare cand stau in picioare sau merg mai mult timp. Am fost diagnosticat cu SMRR si fac tratament cu interferon. Chestia este ca mi-au aparut si in partea stanga tot asa. Mai insistenti sunt in partea dreapta. Am asemenea unor ganglioni si pe vezica si am dureri in zona rinichilor. Cum imi dau seama daca este hernie sau sunt ganglioni aparuti de la o infectie? Durerea coboara si pe picior in jos. MULTUMESC!

Raspunsuri (1)

mihai

acum 8 ani

Salut oamnei buni ma numesc mihai si vin cu o intrebare poate ma puteți ajuta.am niște bubițe in zona capului penisului si nu stiu cum sa scap de ele ma puteti ajuta careva di tre voi va rog ca parcă nu ma simt eu bn cand fac dragoste