graunte tare pe testicul

Boli genitale masculine

Postata de sofia. cu 13 ani in urma.

ce poate insemna un graunte tare pe testicul care se simte doar in timpul erectiei?

Raspunsuri (6)

Adrienne

acum 13 ani

Pe forum, nu vei putea rezolva nimic. Trebuie mers la un urolog pt. consultatie, o ecografie de testicul si tot ce recomanda medicul.

sofia.

acum 13 ani

dar este ceva grav cand se intampla asa?

Iuli

acum 13 ani

Poate fi, sau poate sa nu fie. Normal oricum nu e.

andu

acum 13 ani

POATE FII CAPUL EPIDIDIMULUI DAC SE SIMTE LA AMBELE.ACESTA E CA UN NOD,, SI DACA E VB DE ASTA E NORMAL.

Nicolita Andrei

acum 8 ani

Acum 2 saptamani a inceput sa ma doara p***aul drept si era si putin lasat,dupa l-am masat si mi-a trecut in 2-3 zile mi-am revenit.Dupa a inceput cam la o saptamana sa ma doara iar si e lasat si e si rece dar cand il masez se incalzeste.Am si furnicaturi si ma doare si piciorul drept.

Nicolita Andrei

acum 8 ani

Am 16 ani fara 2 luni.