galma pe penis

Boli genitale masculine

Postata de pionut cu 13 ani in urma.

Buna ziua,
Am cautat in forum dar nu am gasit nici o problema care sa se asemene cu a mea,

De cateva zile am observat ca s-a produs o galma de aproximativ 1cm, sub piele, situat intre testicule si inceputul penisului, prima data am crezut ca este un furung dar vad ca nu imi trece, ceea ce ma ingrijoreaza foarte tare, ca detalii as putea sa va spun ca, ma doare la atingere, nu ma deranjeaza cand urinez sau ejaculez

Mentionez ca am prietena de mult timp si cred ca nu este din cauza ei, asta fiind doar parerea mea

Rog frumos un medic sau un specialist sa-mi poata da o solutie sau o recomandare

Multumesc anticipat

Raspunsuri (3)

elena

acum 13 ani

Scrie pe Google ''''nodul penis'''' si-ti apar mai multe articole. Dar cel mai bine ar fi sa mergi la dr, la specialitatea UROLOGIE. Sanatate!

core

acum 11 ani

am citit si eu pe forumuri ca se maseaza zona cateva zile si va trece. daca nu, ramane de mers la doctor. la mine a functionat.

dany

acum 10 ani

sau te masturbzi si e gata :))) Nu e tare ROMANIA cu astfel de intrebariii? zicetii voi acuma