fistula perianala complexa

Boli genitale masculine

Postata de alina_bianca cu 12 ani in urma.

in urma cu 2 luni sotul meu care e sofer pe tir a fost operat de fistula perianala complexa si nu i sa inchis nici acum. sa format o pielita la suprafata si ii curge uneori cheaguri de sange si un puroi. ce ma sfatuiti sa fac sunt disperata .am fost la medicul chirurg care la operat si a spus ca sa speram ca va fii bine si nimic alt ceva.va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac.multumesc mult

Raspunsuri (2)

alina_bianca

acum 12 ani

in urma cu 2 luni sotul meu care e sofer pe tir a fost operat de fistula perianala complexa si nu i sa inchis nici acum. sa format o pielita la suprafata si ii curge uneori cheaguri de sange si un puroi. ce ma sfatuiti sa fac sunt disperata .am fost la medicul chirurg care la operat si a spus ca sa speram ca va fii bine si nimic alt ceva.va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai fac.multumesc mult

mirela

acum 8 ani

Ai gasit vreo solutie la problema sotului? Ca in aceiasi situatie sunt si eu si nu stiu ce sa mai fac.