fistula perianala complexa

Boli genitale masculine

Postata de alina_bianca cu 12 ani in urma.

in urma cu 2 luni sotul meu care e sofer pe tir a fost operat de fistula perianala complexa si nu i sa inchis nici acum. sa format o pielita la suprafata si ii curge uneori cheaguri de sange si un puroi. ce ma sfatuiti sa fac sunt disperata .multumesc anticipat

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Trebuie să consultaţi un medic chirurg (de preferinţă cel care a efectuat operaţia în urmă cu două luni)