Fimoza?

Boli genitale masculine

Postata de anonim33 cu 10 ani in urma.

Salut.
Am 15 ani si am o mica/mare problema.
Penisul meu in stare flasca il pot decalota cam 75% si in stare erecta 30%.
Cred ca ,din moment ce se decaloteaza , pot folosi o crema ,nu ?
Eu cred ca este din cauza "atei" pentru ca ,cand incerc dau preputul de pe gland ,simt un disconfort unde este ea.. Preputul pare destul de larg cat sa pot reusi asta.
Am reusit o singura data sa-l decalotez ,dar m-am speriat (stupid,stiu) si am pus preputul la loc. Acum mie frica sa o fac iar sa nu ramana preputul blocat.
Eu cred ca se va rezolva la contactul sexual.. asa sa fie?
As dori orice sfat in legatura cu aceasta problema.

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este bine sa consultati un urolog in aceasta privinta ( sau chirurg pediatru).

anonim33

acum 10 ani

Daca nu va suparati, cam ce diagnostic mi-ati da ?