fibrom uterin

Boli genitale masculine

Postata de vyjy cu 12 ani in urma.

Buna ziua,
Mi s-a descoperit acum 1 1/2 ani un fibrom care initial a avut 10/6 cm iar acum cateva luni scazuse la 5/3 cm.
Ar trebui sami fac probleme, sa ma gandesc la operatie?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Daca medicul recomanda operatia da. Daca nu, nu. Puteti cere si o a doua sau a treia parere medicala in acest caz. Totusi, nu inteleg de ce sa va ganditi la operatie tocmai acum, ca a scazut.

vyjy

acum 12 ani

multumesc mult!

sorinadantis

acum 10 ani

Buna,dar cum a scazut in dimensiuni asa mult?Ai tinut vreun regim?