este normal ca un copil de 13 ani sa nu poata sa isi decaloteze "penisul" cand este erect?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator21533388944 cu 5 ani in urma.

salut, am 13 ani, nu pot sa-mi decalotez penisul cand este erect. acum catva timp am fost la doctor deoarece mi-am facut baie, mi-am decalotat penisul si nu l-am mai putut trage la loc.
tin sa mentionez ca asta mi s-a intamplat deoarece l-am tinut decalotat prea mult timp. pot sa-l decalotez fara vreo problema cand nu este erect.

Raspunsuri (1)

Utilizator11538667238

acum 5 ani

Hey! Fii atent! Fa o baie! In timpul baii decaloteaza penisul. Spala-l cu apa si sapun dar ai grija sa nu atingi capul penisului cu sapun. Trage usor preputul(pielea de pe penis) inapoi. Dupa, ia un betisor de urechi, fa un ceai de menta. Dupa ce sa fiert si s-a racit inmoaie betisorul cu partea cu vata in ceai decaloteaza din nou peniaul si atinge usor penisul decalotat si capul penisului. Poate sa te usture putin. Dar te va ajuta. Pwp😀