este ceva grav?

Boli genitale masculine

Postata de alexandra65105592 cu 14 ani in urma.

prietenul meu are de 2 ani de zile un semn foarte mare deasupra penisului.nu il doare dar este foarte mare. nu stim de la ce s-a facut si de ce a crescut asa mare.unde ar trebui sa ne prezentam ca sa vedem daca este ceva grav sau nu?va multumesc

Raspunsuri (2)

mikmok

acum 14 ani

Buna Alexandra65,

Cel mai indicat ar fi sa se prezinte la Sectia de Urologie. Sa mearga sa-si ia o trimitere de la medicul de familie in care sa specifice ca vrea sa merga la Spitalul Militar la sectia de Urologie.

Numai bine!

raluca

acum 14 ani

Normal ar fi bine sa-l vada un specialist-urolog. I-a aparut din senin sau asa s-a nacut? Alte simtome nu mai prezinta?

Sanatate!