erectie sp***a

Boli genitale masculine

Postata de vis1992 cu 10 ani in urma.

Am probleme cu erectia am încercat sa penetrez vaginul dar fără rezultat am 21 de ani si vreau să menționez ca nu am făcut niciodată am erectie sp***a si cred ca si mușchii penisului sunt slabi la ce medic trebuie sa apelez si ce trebuie sa fac sa am erectie de durata

Raspunsuri (6)

a

acum 10 ani

La ginecolog trebuie sa te duci.

Ionel

acum 10 ani

Si eu am avut problema cu erectiile slabe. Nu stiu din ce motiv in urma cu un an de zile durata erectiei si intensitatea s-au diminuat considerabil. Am stat asa si am zis ca poate so vindeca de la sine, dar nici un rezultat pana acum. Am 60 de ani si banuiesc ca si varsta are o importanta destul de mare atunci cand vorbim de calitatea erectiei!
As vrea sa incep o cura cu un supliment facut din plante ce se cheama Vigrax, pt ca am inteles ca ar functiona destul de bine, dar momentan nu stiu daca produsul asta provoaca efecte adverse! Daca l-a folosit careva si stie aceste detalii, mi-ar fi de un real folos, daca mi-ar spune si mie!
Multumesc!

Bogdan

acum 10 ani

buna,
am si eu o problema cu erectia, totul a inceput acum 6 zile, timp in care am avut o singura erectie si aceea foarte sp***a, mentionez k nu stiu sa fi avut boli de acest gen, am 25 de ani, din ce am citit aici pe site am vazut ca multe probleme apar de la psihic, si cred ca si la mine este aceiasi problema deoarece acum 6 zile m-am despartit de prietena mea, brusc fara cearta fara nimic, iar pentru mine a fost un soc deoarece cu o zi inainte ne faceam planuri de viitor, infine... intrebarea mea este este trecator sau am nevoie de un psiholog? Daca de aici pleaca problema.
Multumesc anticipat

vis1992

acum 10 ani

Pai nu la urolog?

vis1992

acum 10 ani

Pai nu la urolog?

Bogdan

acum 10 ani

pai nu inteleg la tine ce problema ai exact...a fost primul tau raport sexual? fi mai explicit, poate si la tine este tot pe baza psihologica