erectie sp***a sau deloc

Boli genitale masculine

Postata de vlad0992 cu 12 ani in urma.

Buna ziua.in urma cu o luna,in urma unei masturbari mai agresive, care s-a finalizat cu ejaculare,am observat k penisul mi s-a umflat si nu se mai putea afla in erectie.la o zi,2 si-a revenit si timp de 3 saptamani a fost in regula.de o saptamana incoace,knd penisul e in stare flasca, erste mult prea moale.iar in timpul zilei nu pot avea erectii,decat daca le provoc uitandu-ma la filme cu material pornografic si uneori nici macar asa.mentionez k exista dimineti in care am erectii matinale,iar in unele nu.iar atunci knd ma uit la filme porno,nu mai capat erectie asa repede cum aveam o data.spuneti-mi va rog ce sa fac?ce poate sa fie?mentionez ca ma masturbez de vreo 6 ani,cu pauze.uneori o data pe saptamana,alteori de 5-6 ori.poate fi vorba de impotenta la varsta asta,la 19 ani?astept raspuns din partea unui specialist.multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

MARCEL

acum 12 ani

PAREREA MEA ESTE CA ESTI IMPOTENT SI p***aGIU SANT PUTINE SANSE SA TE REABILITEZI ASA INCAT ITI SUGEREZ SA TE SINUCIZI. MULTUMESC. BUNAZIUA

LauraSS

acum 11 ani

Ati incercat pastile potenta si metode tratament ejaculare precoce(ejaculare prematura) X-Pill?. Pastile pentru marirea potentei si metode pentru prevenirea ejacularii precoce. Remediu 100% natural pentru problemele dumneavoastra legate de erectie.

c***a