erectie in timpul actului sexual

Boli genitale masculine

Postata de yoa.miry cu 12 ani in urma.

Buna am si eu mai multe intrebari :am o relatie de aproape un an de zile dar ne vedem destul de rar shi at cateva zile,,,,problema e k iubitul meu nu reuseste sa mentina penisul in erectie... l am intrebat daca cumva eu sunt de vina dar nici in ruptul capului nu spune asa ceva mai degraba k oboseala si stresul de la munca sunt motivele care duc la aceasta problema as vrea sa fac ceva in sensul asta pt k eu ma simnt vinovata de cae ce se intampla

a doua problema e oarecum jenanta pt iubitul meu doarece are nishte scurgeri (lichid lipicios) shi de fiecare data cand ii fac sex oral nu ma lasa sa il sarut pt k ii e scarba cu toate k indepartez lichidul respectiv....si m a rugat sa contactez un specialist pt a rezolva problema.......mai mult si cand vb la tel despre un subiect mai incitant imd imi spune k ii e ud slipul...si i s a mai intamplat si la servici stand de vb si ac***a unele horjoneli cu o colega p care e si prietena noastra..........va rog sa ma ajutati ...ne iubim foaret mult si vrem sa trecem peste aceste probleme.....id:yoa.miry

Raspunsuri (12)

snickeritza

acum 12 ani

lichidul respectiv este lichid seminal.asa cum sunt femeile"ude" asa pot fi si barbatii:) din pacate nu cred ca se poate face ceva in priviinta asta.dar asa fost din totdeauna sau de o perioada de timp?

yoa.miry

acum 12 ani

asa a fost din totdeauna dar acum zice k,k si cantitate e mai mult

snickeritza

acum 12 ani

si nu prea poti face tu ceva in privinta erectiei lui slabe...e practic problema lui,nu a ta. intr-adevar stresul,oboseala,serviciul,varsta,fumatul,bautura si poate alte cauze,sentimente de vina,dauneaza eractiei.tot ce poti face tu e sa-l intelegi si sa nu-l faci sa se simta rau,sa nu faci misto sau ceva de genul.ar putea apela la un doctor pt a afla exact cauza.

snickeritza

acum 12 ani

ar mai fi o posibilitate...poate e foarte excitat si inconstient isi da drumul,poate lichidul respectiv e sperma si de-asta imediat erectie scade.mai asteapta poate iti va da un medic raspuns concret:)

yoa.miry

acum 12 ani

iti multumesc pt sfaturi...da il intzeleg de fiecare data doar oboseala si stresul (nu fumeaza nu consuma alcool,e are aproape 30 de ani ) ar fi motivele daca spui k eu nu am nici o vina pt k si el ma vede la superlativ...pt el sunt cea mai cea....

snickeritza

acum 12 ani

si e foarte bine din partea lui.tu nu ii poti rezolva problemele lui.te-ai gandit ca poate se simte cu ceva vinovat fata de tine?

yoa.miry

acum 12 ani

da m am gandit si am si vb despre asta dar raspunsul lu a fost nu....si tot ce vrea el e sa fiu fericita si nu ar face nik care sa imi aduca suferinta......dar o sa mai insit sa vb pe tema asta....multumesc

snickeritza

acum 12 ani

dar ce legatura are el cu colega respectiva de munca?

yoa.miry

acum 12 ani

colega ,prietena si a mea...atata tot

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

o secretie uretrala este neobisnuita si trebuie precizate alte fenomene de insotire ca prurit (mancarimi), arsuri la mictiune, aspectul acestei secretii. aceasta este expresia unei infectii uretrale ( reprezinta o infectie a uretrei, canalul care face legatura intre vezica urinara si exterior si foloseste la eliminarea urinii), ce poate fi gonococica sau non-gonocica (candida, chlamdya, trichomonas, de natura alergica, traumatica, cu stafilococ, enterococ etc). necesita recoltarea unei probe din secretia uretrala, eventual un sumar de urina.

dana

acum 12 ani

Asa s-a intamplat si cu sotul meu ,de fapt colega lui si prietena noastra era AMANTA LUI desi mie imi spunea ca ma iubeste mult...deci se simtea vinovat de ceea ce face´´

irina

acum 10 ani

Buna! Prietenul meu a avut si el probleme de erectie. Ii era f sp***a sau mai deloc. Era f stresat pe tema asta si il inteleg. A gasit pana la urma pe un site, pe c***a.info niste pilule din plante si acum erectia lui este din ce in ce mai ferma si dureaza mai mult. Succes