erectie foarte sp***a aproape deloc

Boli genitale masculine

Postata de nelutu47 cu 13 ani in urma.

Am 45 de ani si in urma cu doua luni, am inceput un tratament pentru tensiune cu prestarium de 5 mg.Dupa o luna de la inceperea tratamentului am inceput sa am dureri de picioare(ca o arsura ) si cam tot de atunci am probleme si cu erectia.Aceasta este sp***a aproape deloc.Sa fie ceva in legatura cu medicamentul prescris de medic?Mentionez ca libidoul exista.

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Bună ziua,
Văd că reveniţi cu o altă întrebare , repet ,dacă simptomele descrise, au apărut după prima lună de la începerea tratamentului antihipertensiv, este posibil că aceata să fie
cauza , ca efecte secundare . Staţi de vorbă cu medicul care v- a instituit tratamentul .
Sănătate Dr. E. Otesteanu.

pin

acum 13 ani

aceeasi problema o am si eu dar nu iau nici un medicament