Epididimita

Boli genitale masculine

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

salutare ,am si eu o problema , de 2 ani ma confrunt cu o epididimita bilaterala severa binenteles am urmat tratament si consult periodic dar rezultatele se lasa asteptate. ce ma sfatuiti?

Raspunsuri (2)

vlad26

acum 15 ani

Mergi la un urolog (chirurg) care sa te investigheze din nou si sa-ti ofere cateva alternative pentru tratarea bolii.

simona546

acum 15 ani

este bine daca ma vei cauta pe messenger mersi