ell isi va reveni,,fara ajutor medical,,va ramane asa,,el are 38ani,

Boli genitale masculine

Postata de amitroaiei cu 11 ani in urma.

bunaseara,de luna sotul meu nu poate savarsi actul sexul,,doreste,,si inceope preliminari,apoi cand trebiue sa continue actul sexual normal,,aparatul ge nital se inmoaie,,si nu poate face actul normal,,pt ca nu are i se inmoaie,discutand aceasta problema cu el spune ca nu poate deoarece,,,nn facut sex de mult,,,dar ca./si va reveni cu timpul daca increarca in fiecare seara,,avem o luna de cand traim impreuna iar el na reuseste ,la doctor nu vrea sa mearga ,,pt ca spune ca este o probleme de timp,,,va multumesc

Raspunsuri (1)

amitroaiei

acum 11 ani

va multumesc,,dar sotul meu nu vrea sa consulte un medic,,,deoarece spune ca isi va reneni cu antrenament,,deoerece a stat mult timp fara femeie,, din,pacat ,,el nu/asi da seama..ca acest lucru este o mare problema intre noi,,si crede ca cu timpul timpul isi va reveni,,,si nu poate concepe ca o femeia l/ar putea parasi pentru acest lucru,,,..va multumesc,,sanatate