elasticitatea pielii penisului

Boli genitale masculine Tulburari vasculare ale penisului

Postata de Bog132828 cu 15 ani in urma.

buna ziua,am o problema in culisarea pielii penisului, se face greu (ca o strangulare a pielii in zona "capului") si dupa actul sexual am mici crapaturi longitudinale pe penis insotite de usturimi.nu imi este afectata erectia vreau sa precizez ca problema a aparut recent si am aceasi partenera sexuala de 3 ani, cat este de grav si ce ar trebui sa fac? va multumesc

Raspunsuri (8)

simona166117244

acum 15 ani

Ar fi bine sa mergi la un urolog.
Numai bine!

anonimus

acum 13 ani

buna ziua si eu am asa o problema uneori penisul ,,capu,, arepielea foarte aspra si crepata e foarte ciudat parca as prinde o pungain mana si apoi daca il spal isi revine de obicei se intampla dupa ce penisul e erect si apoi scade.e de vreo 3 zile nu simt usturimi sau dureri astept o parere ca mie cam rusine demedic multumesc mult.

adrinos

acum 11 ani

am si eu aceasi problema dar nu stiu ce este

bobo

acum 10 ani

am si eu aceeasi problema si am rezolvato cu un unguent anume nu retin care dar nu va speriati nu e nimik grav doar o mica alergiie la lichidul produs de vagin in timpul sexulu

gabi

acum 9 ani

salutare:D zimi umpic macar ce iti aduci aminte de unguent forma cutiei culoare denumire orice cat de putin ... sau de unde ai luat ( ce farmacie) :P

cristyan

acum 9 ani

Trebuie sa consulti un medic specialist nu e de gluma.dar du ti si partenera.am patit si eu si dupa aproape un an de tratamente schimbate ma m vindecat cit de cit dar abia dupa ce am deschis ochi mai bine si am schimbat si partrnera am reusit sa ma vindec total

cristyan

acum 9 ani

Apropo am fost la vreo 5 medici aici in craiova despre cite creme am folosit....e o lista lunga;)

rap

acum 10 ani

salut bobo ce unguent ai folosit?, dak poti sa imi spui sa rezolv ca si mie imi mai apare