ejaculari rapide

Boli genitale masculine

Postata de franc87 cu 11 ani in urma.

buna ziua am o problema cand fac sex . inainte sa incep contactul mi se scurge un picur doi de lichid alb transparent iar cand incep contactul sexual ejaculez imd si prima data si a doua la fel si a treia. imi puteti da un sfat ce ii de facut sau din ce cauza?

Raspunsuri (3)

george

acum 11 ani

salut am si eu aceeasi problema si mam dus la un doctor urolog (cabinet privat)si mia spus ca am o inflamatie a unui canal care recoltreaza sperma produsa de testicol ca diagnostic fiind:"epididimitis".si mia dat ca tratament ampicilina una la 8h si indometacin.

LauraSS

acum 11 ani

Remediu 100% Natural impotriva ejacularii precoce. Pastila Potenta XPill

c***a

andrei-andrei

acum 10 ani

Si functioneaza ?