ejaculare sange

Boli genitale masculine

Postata de Andreys cu 12 ani in urma.

Buna ziua. De cateva zile am o durere mare la o masea de minte, am fost la dentist si mi-a spus sa iau tador si ketonal pentru durere. Nu stiu daca din cauza asta este problema dar ieri cand am ejaculat , am ejaculat si sange, si azi la fel. As vrea sa stiu si eu daca s-a intamplat din cauza medicamentelor, a inflamatiei gingiei cum am mai auzit sau sa fie o alta problema.Multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Nu cred ca are legatura. Hematospemia poate fi semn de problema la prostata si nu numai. Consultati urgent un urolog.