ejaculare preoce

Boli genitale masculine

Postata de ioniciiii cu 9 ani in urma.

Buna seara ! am o intrebare , am cu prietenul meu aproape 2 ani , primul an relatiile sexuale erau ok , de jumatate de an sunt niste probleme , ii vine sa ejaculeze dupa primele secunde , dureaza maxim un minut , oare de ce ? ce ar trebui sa faca ? a incercat sa se concentreze , am zis ca poate din cauza ca mereu se gandeste ca vai iar v-a fi la fel , dar nici un efect , exista pastile ? sau altceva ! multumesc !

Raspunsuri (2)

Dinu

acum 9 ani

Exista tot felul de metode in ziua de azi care pot ajuta la stoparea ejacularii precoce.
Uite aici un link unde se discuta de asa ceva
http://www.medipedia.ro/Forum/ForumSectiuni/tabid/65/aft/226/afpg/4/Default.aspx

Bogdan

acum 9 ani

Buna,
Ti-as putea recomanda un produs ce 100% , l-ar ajuta. daca doresti, te rog sa lasi un mesaj.