ejaculare precoce

Boli genitale masculine

Postata de geoalunis26 cu 10 ani in urma.

am probleme cu ejacularea precoce nu pot avea un contact sexual pentru ca ejaculez prea repede ce tratament imi recomandati ?

Raspunsuri (1)

Lucian

acum 10 ani

Buna

Eu ti-as recomanda Erectan ManLong - este un produs din plante indicat pentru persoanele care au probleme de ejaculare precoce. Este un tratament pe doua luni fara efecte adverse. Cauta pe net despre erectan man long mai multe informatii.