ejaculare precoce

Boli genitale masculine

Postata de lllilia cu 13 ani in urma.

Buna!!! Va multumesc anticipat pentru raspunsurile pe care le aflu de la voi, si sper ca ma ve-ti ajuta si cu o alta problema.... Sotul meu nu a avut timp indelungat relatii sexuale, iar de cind am inceput sa avem relatii impreuna se intimpla ca ejaculeaza destul de repede. Traim impreuna deacum de 2 ani si efectul este acelasi. Nu as spune ca avem des relatii(2 ori pe saptamina, sau uneori mai rar). Il deranjeaza destul acest fenomen. A consultat un medic si i s-a spus ca este ceva temporar si este datorat faptului ca nu a avut mult timp relatii, dar care cu timpul se va ameliora. Spuneti-mi, va rog, este ceva normal sau aceasta poate duce si la sterilitate, daca este ceva grav, si daca da, atunci care sunt consecintele
VA MULTUMESC ANTICIPAT!!!!!!!

Raspunsuri (3)

marius paun

acum 13 ani

cred ca ar trebui sa schimbe partenera,nu e gluma.eu asa am facut si nu am probleme decat cu sotia .e ciudat ,nu e corect dar e adevarat

dan

acum 13 ani

are dreptate marius.cu sotia mea rezist foarte putin;insa cu altele ma plictiseam

Dinel

acum 8 ani

Ejacularea precoce e cea mai frecventa problema de viata sexuala. In urma cu 2 ani am avut si eu probleme cu aceasta afectiune si am facut cura cu niste suplimente si am mers si la consiliere psihologica. Nu m-am vindecat in totalitate dar e mai bine.