Ejaculare precoce si penis slab dezvoltat....

Boli genitale masculine

Postata de membru225501 cu 8 ani in urma.

Bună ! Am 27 ani și am o problemă legată de ejacularea precoce.Nu am întreținut niciodată un act sexual și asta pt. că ejaculez la preț de câteva secunde după ce am erecția.Menționez că și în timp ce mă sărut și am erecție, simt că mi se umezește zona genitală și se scurge lichid, nu știu dacă asta se poate numi ejaculare propriu-zisă.Mentionez ca sunt si destul de slab dezvoltat in zona penisului, cand eram mic eram supraponderal si poate din aceasta cauza nici nu m-am dezvoltat normal in acea zona.
Va rog mult daca puteti sa imi spuneti ce tratament as putea urma pentru a putea duce o viata normala d.p.d.v sexual ?!?

Raspunsuri (1)

anonim

acum 8 ani

din pacate nu stiu sa ti spun daca ai sanse.e complicat.