E ceva grav ?

Boli genitale masculine

Postata de membru229850 cu 11 ani in urma.

Buna , ma numesc Dan , am 15 ani si ma masturbez de cateva ori pe saptamana/zi de la varsta de 12-13 ani si sunt virgin de asemenea. Acum ceva timp am descoperit dupa cateva cercetari (pe internet) ca am perle perlate mai precis PPP dar de asemenea am niste deformari pe capul penisului ,dar pe partea din fata nu . Eu cred ca sunt din cauza hidratarii lui , precizez ca penisul cand este in stare flasca nu este acoperit complet si cam tot timpul este uscat de asemenea mai precizez ca am incercat o prostie citind despre PPP ca ai putea sa le elimini cu pasta de dinti si mi-e frica sa nu imi fi stricat tesutul de asemnea inca o p***ae care am facut-o e pentru a obtine senzatii mai tari am folosit pentru masturbare ca si lubrifiant gel de maini ( care contine de asemnea si alcool ) Dar a trecut ceva timp de atunci . Intrebarea mea este ce pot sa fac sa am capul penisului normal , este neaparat necesar sa ma duc la specialist ? Aveti aici 2 poze una din fata si una din spate . Ms Anticipat ! http://postimage.org/image/60pvxtbpb/ - din spate ( cu deformari si PPP )
http://postimage.org/image/qeqhi3naj/e3610e1f/ - din fata ( fara PPP sau deformari )

Raspunsuri (1)

Anonymus

acum 11 ani

Frate, chear ai probleme...mai bine dute la un medic...