dureri la nivelul penisului

Boli genitale masculine

Postata de slav cu 13 ani in urma.

Buna seara! Am o problema si nu stiu ce sa fac,cui sa ma adresez. Cam de o jumatate de an am dureri la nivelul organelor genitale:testiculele sunt foarte sensibile si uneori ma dor, iar penisul ma doare mai tot timpul. Cateodata simt o intepatura puternica dupa care imi trece,ma ustura dupa ce merg la toaleta dar nu si in timp ce urinez si mai ales ma doare cand este in erectie. In schimb nu am scurgeri si nici nu mi-a aparut nimic la suprafata,pe piele. Ce ar putea fi? Va rog sa-mi dati un raspuns!
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Poti avea o infectie urinara sau ceva asemanator. Mergi cat mai repede la un medic urolog. Astfel de afectiuni netratate pot provoca sterilitate!