durere zona genitala

Boli genitale masculine

Postata de ovidw cu 11 ani in urma.

buna ziua...!AM 16 ani si sa va spun povestea..!acum 3 saptamani am baut niste must cu gheata si dupa 6 ore seara adica am avut toata noaptea scaune moi ,a doua zi a trecut cu ceaiuri...dupa 3-4 zile au inceput niste dureri in zona genitala (zona pelvina) uneori niste intepaturi si in scrot...NU MA USTURA CAND URINEZ..am avut si o inflatura ca un cos in zona pelvina iar la cei 6 medici care am fost(chirurg,boli infectioase,internisti,urolog)miau zis ca este un furuncul...analizele au iesit bune(vsh mia mic decat normal)..urocultura sterila..in cursul acestor saptamani am avut stari de voma..iar durerea mi-a trecut si odata cu trecerea ei miau iesit din bube pe fund si picioare...am facut sex oral cu prietena mea.(cu care sunt de un an jumatete)nu cred ca are vreo boala deoarece si ea are urocultura si analizele recente..CE POT AVEA?

Raspunsuri (4)

Dr. Mihaita Viorica Mihalceanu

acum 11 ani

Consulta un medic dermatolog. Prin contact sexual oro-genital se pot transmite cam toate bolile cu transmitere sexuala. Urocultura evidentiaza doar infectiile urinare nu si pe cele sexuale. Este necesar un ex al secretiei uretrale si eventual analize de sange.

ovidw

acum 11 ani

Multumesc!Am facut analize de sange si a iesit totul bine doar VSH mic!Dar in mare ce diagnostic miati da?

ovidw

acum 11 ani

E posibil sa fie si o iritatie a intestinului?deoarece unul dinstre chirurgi mi-a zis ca e si posibilitatea asta!Nas merge asa departe la boli sexuale..

ovidw

acum 11 ani

Amandoi suntem la prima relatie!