Durere testicule

Boli genitale masculine

Postata de gianny.giovanny cu 10 ani in urma.

Salutare..Revin cu durerea mea testiculara...Mi-am facut un ecograf testicular si mi sa gasit un chist de 2 mm in capul epididimului in rest nimic, doar acel chist la care a zis ca nu este nimic grav si ca nu trebuie sa-mi fac nici o grija..Mi sa spus sa-mi fac o urocultura si mi-a zis sa-mi iau supozitoare diclofenac si indometacin pastile dar durerea nu dispare..Imi poate explica si mie cineva care ar fi cauzele durerii??!!

Raspunsuri (1)

Ionel

acum 8 ani

Salut.tatal meu are aceasta durere de 4 luni...se vaita si plange incontinu...am mers la3 spitale diferite...am dat cu banii de nu le mai stiu numaru...dar degeaba.toti doctorii spun ca nu e nimic...ca sa aibe rabdare ca i.si revine...asta este un raspuns?sau au inebunit doctorii?