Durere testicul drept -senzatie de testicule miscatoare

Boli genitale masculine

Postata de vaspacio cu 10 ani in urma.

Buna ziua am o problema precum zice si titlul acestui subiect,va rog frumos ajutatima cu un sfat daca puteti multumesc.

Am o problema cu ,,testiculul drept ma inteapa un pic si simt ca amandoua testicule se misca (am incercat sa ignor dar dupa 10 zile nu a trecut si m-am dus la doctor la ,,chirurg'''' sa imi verifice daca am probleme ,,hernie sau ceva de genu '''' si a spus ca nu am nici o problema ,,,a zis ca senzatia asta o am de la intindere ceva de genu ...dar eu totusi cred ca am ceva ....De cand am fost la control a trecut 5 zile si inca nu a disparut problema mea .

Aveti ceva sugesti ce as putea face sau ce am ?

Ar putea fi de la prea mult act sexual sau ?

Raspunsuri (3)

Gabo

acum 8 ani

Da frate si eu am aceasi problema testiculele mele se misca singure dar nu e o problema stai linistit eu am descoperit asta la mine acum multi ani dar de 2 sapt ma doare testiculul drept si abdomen dreapta dar nu ma doare dak ating nu e unflat.... Ajuttima ca sunt panixat max

adina

acum 8 ani

buna, exact aceias problema a avut=o si iubitul meu si am mers cu el la spital unde ia zis k p***aul i sa intors in saculetul lui si de acolo a avut durerile, la bagat direct in operatie pt k nu mai primea sange la el si putea sa i "se spanzure " si nu mai putea sa fac copii. sfatul meu ii sa consultati un urolog cat mai repede...

Utilizator21605947491

acum 3 ani

buna ziua mentionez ca de trei zile ma deranjeaza testicul partea dreapta ce trebuie sa fac