durere testicol stang

Boli genitale masculine

Postata de razvan8623 cu 13 ani in urma.

buna ziua de cateva zile am dureri ale testculului stang si simt o infierbinteala ,ca si cum arde pe testicul.din pacate mo doare si piciorul stang de la genunchi in sus .
multumesc

Raspunsuri (4)

franco

acum 13 ani

a fi bine sa mergi la un contol pentru ca sa nu fie mai taziu atii spun ca am trecu prin asta ciar azi 17. 02.2011

ionut

acum 9 ani

sall razvan da aceeasi problema o am si eu la fel ca tine de mai bine de un an si ceva ..nu stiu ce sa mai fac controale totul in regula chiar nu stiu

Andrei

acum 8 ani

Voila! Aceeași problema si eu , dar la mine de doua luni simțeam gâdileli in testiculul stâng , apoi de acum doua sapt , îmi da reflexe in genunchi si de la genunchi in sus , si in plus abdomen mai sus de testicul , am fost la urolog , m a palpat si mi a făcut analize de sânge dar nu am nimic , mi a dat sa beau diclofenac 5 zile , eu m am mai informat pe net si poate fi varicocel sau ceva de genul , sau hernie inghinală :-/ o sa merg marți sa mi fac o ecografie la testicule ;-) sănătate tuturor !!!

Vasile

acum un an

Ai mai aflat ce era?