Durere Testicol Drept

Boli genitale masculine

Postata de ovi_dica cu 14 ani in urma.

Am 18 ani si de cateva zile..ma doare testicolul drept...cand este in erectie , nu este foarte mare durerea dar ma jeneaza...a avut momente cand se prejungea durerea inspre penis...ce ar trebui sa fac...sau sa iau sa treaca..?:(

Multumesc

Raspunsuri (7)

eduard

acum 14 ani

i feel u man,si eu caut,cel mai bun e doctorul,fara rusine

ovi_dica

acum 14 ani

sincer imi e rusinee!!! :(

silvia

acum 14 ani

Mergi la medicul urolog, la urologie. Daca iti este rusine, trebuie sa o invingi. Gandeste-te la eventualele urmari mai grave decat rusinea si care ar putea sa apara: impotenta, sterilitate,...La medic trebuie sa mergi fara rusine. Pt ei nu contezi neaparat ca persoana, esti numai un pacient care trebuie tratat. Cauta un cabinet medical unde medicul este barbat si mergi fara rusine, fara teama. Sanatate si succes! Nu te juca cu sanatatea si cu ...urmasii tai!!

ovi_dica

acum 14 ani

Stie cineva un cabinet medical de urologie unde medicul este barbat...?:( multumesc..

ovi_dica

acum 14 ani

ai dreptate silvia...Multumesc..!!

ovi_dica

acum 14 ani

Eduard u ce tratament ai luat...ca sa iti treaca..? pt ca momentan eu am piciorul in gips si nu ma pot deplasa la doctor.. stie cineva ce as putea sa iau..?:(

Marius

acum 12 ani

La Policlina Elias este un medicu urolog foarte bun, dr Andrei Silviu. Est foarte priceput, am fost la el cu o problema asemanatoare.