durere si usturime

Boli genitale masculine

Postata de janos5116903 cu 13 ani in urma.

Buna ziua !
De ceva timp am o problema : non stop simt aceeasi senzatie de durere si usturime , atit pe penis ( varful penisului e rosu ) , cat si in fund. Mai nou n-am chef de sex , si ingrozitor ma dor muschii de pe picioare ( seamana cu febra musculara , dar nu e febra musculara ). Am facut examene de sange ,de urina totul e o.k. Problema e ca eu nu ma simt bine si nu stiu ce sa fac .

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

La ce medic ati fost ce specialitate? Ati fost la urolog?

claudiu

acum 10 ani

ai fost la un medic? am aceleasi simtome, spune.mi si mie cum s.a rezolvat