durere si usturime

Boli genitale masculine

Postata de criss20 cu 13 ani in urma.

buna ziua iubitul meu are o mare problema el nu poarta chilotii deloc si a inceput sa il usture foarte tare intr-o seara si cand am incercat sa fac dragoste cu el eu fiind foarte stra mta a inceput sa il doare si mai mult cand a incercat sa o bage si i sa facut ca o galma care i sa ulflat si il ustura foarte mullt.ce pot face cu multumiri anticipate

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 13 ani

Nepurtand lenjerie se expune diferitelor infectii pe care le poate contracta. Acea zona este foarte sensibila si lenjeria are si ea rolul ei, altfel nu ar fi fost inventata nu? Nu exista femei stramte. Poate doar insuficient lubrifiate (excitate), ac***a in vedere ca vaginul se lungeste si se largeste in functie de marimea penisului.
Din descrierea dvs iubitul dvs pare a avea o infectie genitala, insa nu imi dau seama precis despre ce este vorba. Daca nu faceti sex protejat, este posibil chiar sa fi luat de la dvs ceva. Sa foloseasca niste Oximed spray pe zona aceea si sa consulte cat de curand un medic dermatolog.

Sanatate!

valmary

acum 13 ani

cel mai urgent sa mearga sa efectueze testul PAPANICOLAU.recomandarea este si pt tine pentru ca infectiile se transmit pe cale sexuala cel mai repede.nu e de gluma