durere la urinare,durere anus,durere testicol drept

Boli genitale masculine

Postata de ncd23 cu 10 ani in urma.

Buna ziua..As vrea va rog sa va intreb daca am gonoree sau ce as putea sa am...nu am avut relatii sexuale in ultimele 3 luni...si daca as fi avut ma protejez tot timpul...am dureri in zona anusului, in testicolul drept si simt tot timpul un dinscomfort la urinare ma doare si urinez des...tocmai am facut un control acu 2 luni ca ma durea sub coasta in partea dreapta...nu miau dat nici un tratament...miau zis ca am gaze s afac sport si sa manc sanatos...acu o sapt am facut si conjuctivita la ochiul drept am auzit ca conjuctivita este simptomul gonoreei nush daca este adevarat.de 2 sapt ma simt asa...sau as putea sa am ceva infectie la tractul urinar sau la intestine ceva inflamat.sau am citit ca poti luat gonoreea de pe prosop sau toaleta este adevarat?...astept un raspuns va rog...oricum am s ama duc la medic...dar vreau sa stiu la ce sa ma astept..

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este bine sa consultati medicul urolog pentru evaluare ( suspiciune de prostatita, etc). Gonoreea se transmite pe cale sexuala.

ncd23

acum 10 ani

si este periculoasa?..as vrea sa stiu cat de repede sa ma duc la doctor?..va multumesc